Sa umplem de spam!

DeletedUser13143

Guest
ne-am bucura daca ai juca si tu :))) m-ai dezamagit pe lumea asta .erai mai razboinic in trecut si nu te ascundeai dupa sageti :(
 

DeletedUser15815

Guest
mane pe bune ca nu tin minte sa fi pierdut orase pe my cat am jucat tin minte ca au incercat dar mi le scoteati voi in special aerobotcik parca asa il chema si dupa ne am mutat pe rho si nu am mai intrat deloc pe my.


Hai las o asa ca deja o dai in basme
in primul rand, Rho s-a deschis la 2 ani dupa my ... de pe my am intra pe omicron.
in al 2lea rand, ai pierdut cel putin 4 orase la alianta lui cristea,pe care ulterior am recuperat eu 2-3 din ele.
in al 3 lea rand,pe my ne am dat toti inceput nou inainte se termine ss atak family minunile.

smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser9417

Guest
ne-am bucura daca ai juca si tu :))) m-ai dezamagit pe lumea asta .erai mai razboinic in trecut si nu te ascundeai dupa sageti :(
dar ce imi place sa stau ascuns dupa sageata....toate orasele sunt goale ...le apara sageata...oricum cu A.O.N-ul deja o cam terminam...au inceput sa isi bage vacante,sa dea inceput nou....jucatori asa zis mari isi cedeaza orasele...cam o luna si mutam frontul...sa vezi sageata ce se infinge...SI APROPO...azi am atacat si eu un asediu de la voi...cine a bagat nava? nu o sageata? deci hai sa nu aratam cu degetul...
 

DeletedUser10218

Guest
din puncul tau de verdere o termini cu A.O.N-ul intr-o luna , din punctul altora de vedere nu prea cred ca e asa ... ;)
 

Missis Bella

Membru activ
Ce mare lauda! O alianta de top 2, cu N aliati de top, care ataca noaptea cu sageti si da N fake-uri in toiul noptii, a terminat o alianta de top 10 si fara aliati.
Nu ne deranjeaza pe noi, ca ne termina un grup de jucatori care joaca cum am mentionat mai sus, conteaza caracterul nostru si prietenia dintre noi, faptul ca unii sunt in vacanta sau renunta se datoreaza problemelor din viata sociala, chiar am putea spune evenimente nefericite si normal ca atunci cand dai peste cativa jucatori care nu stiu decat sa dea fake-uri din 5 in 5 minute , noaptea, renunti.
O sa veniti sa-mi spuneti, ca asa e jocul, ca sa ma plang adminilor si etc, dar merg pe principiul ca si intr-un joc ar trebui sa primeze caracterul.
 

DeletedUser9417

Guest
Ce mare lauda! O alianta de top 2, cu N aliati de top, care ataca noaptea cu sageti si da N fake-uri in toiul noptii, a terminat o alianta de top 10 si fara aliati.
Nu ne deranjeaza pe noi, ca ne termina un grup de jucatori care joaca cum am mentionat mai sus, conteaza caracterul nostru si prietenia dintre noi, faptul ca unii sunt in vacanta sau renunta se datoreaza problemelor din viata sociala, chiar am putea spune evenimente nefericite si normal ca atunci cand dai peste cativa jucatori care nu stiu decat sa dea fake-uri din 5 in 5 minute , noaptea, renunti.
O sa veniti sa-mi spuneti, ca asa e jocul, ca sa ma plang adminilor si etc, dar merg pe principiul ca si intr-un joc ar trebui sa primeze caracterul.
sefa nu fi rautacioasa! eu promit ca nu mai dai fake-uri noaptea...e bine asa? nu vreau sa renunti...si m-ai blocat la mesaje...urat din partea ta! cum te mai pot anunta cand vreau sa te atac...ca asa vrei! sa atac cu programare cand ai timp liber...deblocheaza-ma si iti dau mesaj inainte de orice atac!
 

DeletedUser15990

Guest
fake-urile sunt pentru cei slabi. Cei puternici lupta fara. Aici nu cred ca e vorba despre ce e legal si ce nu este. La fel de legal este si sa faci zgomot ce nu depaseste 60dB in apartament , dar asta nu inseamna ca faci zgomot de 59dB doar asa ca esti al dracului ca sa nu doarma vecinul.

Sper ca ati inteles analogia mea. Rautatea si legea aplicata cu rea-credinta este doar pentru oamenii slabi...
 

DeletedUser9417

Guest
fake-urile sunt pentru cei slabi. Cei puternici lupta fara. Aici nu cred ca e vorba despre ce e legal si ce nu este. La fel de legal este si sa faci zgomot ce nu depaseste 60dB in apartament , dar asta nu inseamna ca faci zgomot de 59dB doar asa ca esti al dracului ca sa nu doarma vecinul.

Sper ca ati inteles analogia mea. Rautatea si legea aplicata cu rea-credinta este doar pentru oamenii slabi...
Ce te mai pricepi tu la analogii!
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15990

Guest
Dacris, eu nu te-am invatat sa joci asa. Sunt neplacut surprins sa aud ca joci asa...
smiley_emoticons_aufsmaul.gif
 

DeletedUser15344

Guest
felicitari domnilor din Friends plus aliatii pt asediul spart :) la limita dar ati spart o
 

DeletedUser3337

Guest
toate
ce va mai place sa va plangeti de fake-uri =))
a uitat 7bal cand a disperat cativa jucatori din OT pana au dezactivat alarma sau si-au bagat vacanta?
a incercat si cu mine dar eu sunt mai cu capu si nu am luat in seama
acum ce va mai place sa luati jucatori de la alte aliante
Frumos foarte frumos
si foarte urat din partea lor
 

Missis Bella

Membru activ
Acum e de inteles , tinand cont ca se deschide o noua lume si nu toti , trag pentru minuni.Probabil vor face o alianta Internistii !
 

DeletedUser16013

Guest
Sa faca ce vor ei,oricum is de ei,6 aliante sa atace o singura alianta de pe locul 5+cea de pe locul 6 mi se pare absurd..
 
Sus