Sfânta Spămuire

  • Autor subiect DeletedUser11818
  • Data de început

DeletedUser11818

Guest
Niște setări aparent frumoase,după mult timp îmi place și mie o lume.
Ce alianțe se anunță pe aici?
 

DeletedUser15898

Guest
daca si viteza de joc era la 3 ar fi fost perfect
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser15968

Guest
era bine ca acuma adminii sa ne fi facut o surpriza frumoasa sa ne dea lume cu viteza 4 ca pe international serios de serios cred ca ar fi sarit grepolisul in aer nu stiu de ce la noi nu apare si o lume cu viteza 4 nu zic de 5 ca deja bate la ochi dar macar 4 .....sa fi vazut acolo bombardeala .....pacat ...ne invartim in jurul a 3 viteze se pare ca grepolis romania are 3 viteze ....celelalte 3 viteze daca vrem tre sa le cautam pe international .......pacat ....acum ..cine se anunta va zic eu cine se anunta ...demosul care a luat bataie pe knossos vine la revansa normal ca si aia va fi la acelasi rezultat ...7 bal va veni si el cu echipa lui sa castige si el lumea ....dar fereasca dumnezeu sa vina friendsul ca si demos si7 bal pot pleca linistiti acasa se termina filmul pe urma nu stiu templierii nu stiu poate si ei daca au chef daca nu raman pe knossos si nu stiu as mai fi vrut sa vad si alte aliante alte proiecte de romani baietelul cel frumusel ar trebui sa se reintoarca sa ne incante cu alianta lui alti bossi de demult ar cam fi cazul sa se repuna pe joc sa arate ca timpul trecut peste ei nu a macinat nici dorinta de a castiga si nici maretia .....romania duce lipsa de proiecte puternice si in lipsa aceasta acuta castiga mai tot timpul friendsul ...ca fac 4 din 7 minuni ca fac pe toate tot timpul ei sunt castigatori tocmai pentru ca nu au proiecte rivale puternice .....nu vedeti ca si la psd ...guvernul creste salariile si face viata mai usoara omului si pnl cu iohaniss ca cum domnule isi permit psd sa faca omului viata mai usoara sunt anchetati convocati pe la comisii aia e ...la noi omul care e puternic tre sa fie hamait barfit decat sa barfiti mai bine strangeti din dinti adunati-va echipa si faceti proiect puternic prin care sa le tineti piept unu la unu sa-i faceti pe friends sa-si dea ei stergeri conturi si inceputuri noi daca aveti sange in ......vene .....daca nu decat sa comentati de friends mai bine lasati-o balta si recunoasteti ..ba suntem prea slabi sa-i infrangem pe astia .....dati cezarului ce-i al cezarului ...si plus de asta or sa mai fie si aliante de noobi care vor fi numai bune de luat de proiectele puternice .....si asta-i tot aicea pe asedii totusi inca semai gasesc 2 3 aliante dar pe revolta s-au pulberizat toate vechile proiecte ......
 

DeletedUser15968

Guest
aici sper ca s-a invatat toata lumea minte ....cei care lucreaza premium se vor conecta in primele zile urmand ca mai apoi cei care nu lucreaza cu premium sa se bage dupa cateva zile bune de la deschiderea unei lumi de joc ....sa nu care cumva sa nesocotiti spusele mele si sa va bagati din prima zi mai ales incepatorii sa va faceti aliante care aparent se umplu usor insa intr-o luna de zile de la infiintare alianta se destrama .....goldistii stiu ce vor de la o lume de joc sunt organizati si au in spate echipe profesioniste voi nu stiti ce vreti si automat va veti trezi in gura lupului atacati si cuceriti din toate partile asa ca ...inainte sa va conectati din primul minut de la deschidere luati un pic si cumpaniti ...conectativa si peste 2 saptamani de la deschiderea unei lumi daca asta inseamna sanatatea grupului vostru si daca stiti ca nu va tin balamalele sa fiti in mijlocul razboiului adevarat in prima divizie aruncata in lupta ...


lumea se va deschide daca se va respecta istoria undeva intre ora 11 si ora 15 .....nu uitati sa cumpaniti foarte bine cand va conectati pe noua lume
 

DeletedUser15785

Guest
daca baga viteza 5 iese cu scandal ca nu au unii timp de joc si apeleaza la mârșăvii asa ca nu baga nenea stil o lume care l ar da de gol :)
 

DeletedUser15344

Guest
era bine ca acuma adminii sa ne fi facut o surpriza frumoasa sa ne dea lume cu viteza 4 ca pe international serios de serios cred ca ar fi sarit grepolisul in aer nu stiu de ce la noi nu apare si o lume cu viteza 4 nu zic de 5 ca deja bate la ochi dar macar 4 .....sa fi vazut acolo bombardeala .....pacat ...ne invartim in jurul a 3 viteze se pare ca grepolis romania are 3 viteze ....celelalte 3 viteze daca vrem tre sa le cautam pe international .......pacat ....acum ..cine se anunta va zic eu cine se anunta ...demosul care a luat bataie pe knossos vine la revansa normal ca si aia va fi la acelasi rezultat ...7 bal va veni si el cu echipa lui sa castige si el lumea ....dar fereasca dumnezeu sa vina friendsul ca si demos si7 bal pot pleca linistiti acasa se termina filmul pe urma nu stiu templierii nu stiu poate si ei daca au chef daca nu raman pe knossos si nu stiu as mai fi vrut sa vad si alte aliante alte proiecte de romani baietelul cel frumusel ar trebui sa se reintoarca sa ne incante cu alianta lui alti bossi de demult ar cam fi cazul sa se repuna pe joc sa arate ca timpul trecut peste ei nu a macinat nici dorinta de a castiga si nici maretia .....romania duce lipsa de proiecte puternice si in lipsa aceasta acuta castiga mai tot timpul friendsul ...ca fac 4 din 7 minuni ca fac pe toate tot timpul ei sunt castigatori tocmai pentru ca nu au proiecte rivale puternice .....nu vedeti ca si la psd ...guvernul creste salariile si face viata mai usoara omului si pnl cu iohaniss ca cum domnule isi permit psd sa faca omului viata mai usoara sunt anchetati convocati pe la comisii aia e ...la noi omul care e puternic tre sa fie hamait barfit decat sa barfiti mai bine strangeti din dinti adunati-va echipa si faceti proiect puternic prin care sa le tineti piept unu la unu sa-i faceti pe friends sa-si dea ei stergeri conturi si inceputuri noi daca aveti sange in ......vene .....daca nu decat sa comentati de friends mai bine lasati-o balta si recunoasteti ..ba suntem prea slabi sa-i infrangem pe astia .....dati cezarului ce-i al cezarului ...si plus de asta or sa mai fie si aliante de noobi care vor fi numai bune de luat de proiectele puternice .....si asta-i tot aicea pe asedii totusi inca semai gasesc 2 3 aliante dar pe revolta s-au pulberizat toate vechile proiecte ......


:)))))))))))))))) ma bucura cand altii vorbesc despre mine :)))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser15968

Guest
multumesc 7 bale si tu imi esti simpatic dar si mai simpatic imi erai daca te bagai in echipa friends sa fii om de baza acolo de gat cu justitiarul tania si prandeli alaturi de presedintele versace ....se pare ca m-am inselat nici un demos nici un friends pe lumea asta noua dar poate pe alte lumi ..asa ca succes si am sa-ti dau nana ....nu trebuie sa lasi sa ti se schimbe numele aliantei pe gityum dupa ce ai facut tu munca ta acolo sa vina altii din demos 2 cati or mai fi si sa ajunga la conducere sa schimbe numele in demos kratos fix inainte sa castige mantalele lumea .....cat despre lumea asta de joc ...slabuta proiecte slabute nu e mare chestie pe ea ....ia sa intru si eu sa -mi fac alianta sa vedem ce iese ....
 

DeletedUser15968

Guest
Hai ca avem nevoie de fermaaa :))


ca de obicei aceeasi atitudine de sfidare pe linie a celor 99 la suta dintre jucatori voi cu scripturi interzise voi cu rebandrruiri de aliante sa mai castigati si voi o lume de joc vai de voi caracter zero barat iar la un proiect mai de doamne ajuta reclamati la tata si la mama ca fac nu stiu cate pacte si va dati inceputuri noi ca nu va mai lasa adminii cu scripturi ilegale oricum lumea a vazut de mult cine este caponel nu mai trebuie sa subliniezi ceea ce stim deja despre tine acum scuza-ma am si altceva mai important de facut decat sa vorbesc cu pesoane cu caziere judiciare pe grepolis si de un caracter indoielnic
 

DeletedUser15344

Guest
amendeaza l frate ce plm foloseste scripturi . ma frate sa sti ca aici iti dau dreptate are scripturi nu ai vazut ce bine joaca si ce activ e admini sunt de vina .. pe gith vrei sa iti pun o pila sa iei si tu coronitza acolo oricum astia cu scripturi nu sunt acolo....
 

DeletedUser15968

Guest
amendeaza l frate ce plm foloseste scripturi . ma frate sa sti ca aici iti dau dreptate are scripturi nu ai vazut ce bine joaca si ce activ e admini sunt de vina .. pe gith vrei sa iti pun o pila sa iei si tu coronitza acolo oricum astia cu scripturi nu sunt acolo....


ia uite cum apeleaza adversarii friendsului la coruptie ..deci faceti si asa ceva ..sa notez ...in calendar ca pe langa ca sunteti imorali hoti ca ati folosit unii dintre voi scripturi interzise pe alte lumi acum vreti sa corupeti si lumea - niciodata 7 bale - jucati cu adevarat dovediti ca sunteti o echipa puternica prin jocul impotriva adversarului fara scripturi fara hotii fara coruperi fara rebranduiri aveti sange in cojones si luati-va la tranta cu adversarul faceti si 10 pacte ca nimeni nu va reclama daca faceti 10 pacte dar sa fii intr-atat de milog incat cu 5 zile inainte sa-ti rebranduiesti alianta in demos kratos ca dupa aceea sa vii cu argumente ca demosul a castigat gityum niciodata - asta e marsavie pura cat coronite deja am coronita dintr-un timp in care jucatorii jucau mai mult de placere si pretuiau - respectau adversarul si se luptau natural de la egal la egal fara scripturi favorizari de la admini si alte prostii .

Ce cumva am vorbit eu de bine de baietelul cel frumusel ? niciodata ca si ala era o pramatie de numa numa .....acuma plec voi mai vorbiti cat vreti eu unul am subliniat ceea ce am avut de subliniat pentru gityum iar aici sincer cam voi v-ati bagat in discutie cu mine eu chiar am vorbit la general pentru lumea asta insa cum niste oameni cu cazier grepolian se baga in seama cu mine nu-i problema taxez pe toata lumea care nu e jucator de caracter

Acum intru in concediu ma duc la munte aveti grija de voi si incercati sa jucati fara prostii fara sa corupeti jucatori fara sa rebranduiti pe ultima suta de metri aliantele pentru a avea argumente in fata principalilor vostri adversari si da .lupt si vreau un grepolis unde adversarul sa se respecte si unde lupta sa fie in limita bunului simt daca a castigat adversarul pe merit recunoasteti fratilor ..da noi suntem mai slabi

La fel si voi daca ati castigat pe merit fara siretlicuri da domnule toata lumea sa va stimeze .atat nimic mai mult vreau ...


Dar lumea s-a saturat de zicala -scopul scuza mijlloacele - nu pui egal intre unul care joaca cinstit si castiga cu unul care apeleaza la tot felul de siretilcuri .

Acum plec v-am pupat sa-mi scrieti cand oi fi pe partiile de la schi ;)
 

DeletedUser15815

Guest
In sfarsit are si demos kratos o sansa reala la titlu de castigatoarea lumii... pentru ca nu au intrat Friends.
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser12098

Guest
Unde incape atata prostie?
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

asta ce scrie mult,prost si fara rost...
 

DeletedUser14872

Guest
Cum sa activam in mari pustii ca la mari de razboi dar beneficiind de liniste si scapand de stres .

 
Sus