Spam

DeletedUser9563

Guest
Lumea Byzantium se inchide in 9 ore.O lume cistigata de Bones and Skulls spre oftica javrelor de lupi (trisori mizerabili chiar si cind era evident ca vor pierde,multicontisti murdari) condusi de un maturoi care ar trebui sa alfe ca Grepolis e doar un joc si ca oricit de umflat e card-ul , nu devii mare jucator de Grepolis si lider de alianta daca cumperi gold fara numar.Vor pierde si pe Heraklion chiar daca eu nu voi vedea acest lucru si bineinteles maturoiul se va oftica iar.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15748

Guest
Lumea Byzantium se inchide in 9 ore.O lume cistigata de Bones and Skulls spre oftica javrelor de lupi (trisori mizerabili chiar si cind era evident ca vor pierde,multicontisti murdari) condusi de un maturoi care ar trebui sa alfe ca Grepolis e doar un joc si ca oricit de umflat e card-ul , nu devii mare jucator de Grepolis si lider de alianta daca cumperi gold fara numar.Vor pierde si pe Heraklion chiar daca eu nu voi vedea acest lucru si bineinteles maturoiul se va oftica iar.
Mi se rupe de alianta voastra, spionii vostri, goldistii vostri si tot ce tine de voi
Si nu comenta de Heraklion ca pe lumea aia mai sunt lucruri indecise inca
Oricum, Deathrow v-o carat doua lumi 'partiele dorsale' pe primele locuri ca fara ei erati depasiti de mult de lupi.
Eu n-o zic din calitate de lup,dar m-am imprietenit cu foarte multi jucatori din aceasta 'familie' si nu-mi permit sa-i las murdariti de unu cu o aroganta peste limite sa-i faca cu ou si otet...
Credeam ca ne respectati pe cand voi ne faceti de cacao cand aveti sansa.
Jocul acesta este foarte captivant si interesant,dar comunitatea ne face sa ne pierdem omenia si respectul fata de oameni pe care nici nu-i cunoastem
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
Lumea Byzantium se inchide in 9 ore.O lume cistigata de Bones and Skulls spre oftica javrelor de lupi (trisori mizerabili chiar si cind era evident ca vor pierde,multicontisti murdari) condusi de un maturoi care ar trebui sa alfe ca Grepolis e doar un joc si ca oricit de umflat e card-ul , nu devii mare jucator de Grepolis si lider de alianta daca cumperi gold fara numar.Vor pierde si pe Heraklion chiar daca eu nu voi vedea acest lucru si bineinteles maturoiul se va oftica iar.

Tu ai o problema Claudiule ...una mare tata .

sa acuzi stanga = dreapta e ceva , insa sa si jignesti e cu totul altceva .
Din cauza celor ca tine se strica jocul , oameni care nu mai stiu de respect . Vorbesti la
Cum ai dedus tu ca suntem javre ? ... Invata sa respecti daca vrei sa fi respectat la randu-ti . nu cred ca va invata liderii de la voi asa ceva , mai mult , cred ca si lor le e rusine cu atitudinea ta de joasa speta modul general , inseamna ca ne jignesti pe toti .

Sa fii lup e greu nene ,, si nu oricine poate fi , cand crezi ca esti sus si gata , hopa te musca lupu ...dar tu de unde sa visezi asta ....tu ai alte chestii in cap .

Aduti aminte 1 singur lucru , apoi gandeste-te inainte sa comentezi .

Clanul a jucat ultima oara pe lumea PHI .... in rest ai jucat cu cativa dintre noi sub diferite nume.Cand vei vedea vreodata Clanul pe server , sa te tii sa joci contra , atunci e atunci , pana una alta.....lasa atitudinea asta ca nu da bine la varsta ta !

smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser9563

Guest
Aici e vorba doar de cei de pe Byzantium care au inceput primii cu acuzele, desi ei au fost dovediti ca fiind trisori si multicontisti.Si mizeria continua si pe Heraklion, doar ca acolo lupii evadeaza prin alte aliante din cite am vazut cit am fost pe acolo.Si respectam pe cei care merita respectati si inca nu am intinlit un lup care merita respectat.
 
Sus