Spam

ciclin

Stie Tot
e strategie pura .de cea mai inalta calitate . ne-am batut cu toti de la bun inceput . am fuzionat cu ordinu' (jos palaria pentru ei si activitatea lor) . daca te uiti cateva pagini inainte aici pe forumu asta . am scris ca veti esua lamentabil . ati esuat . http://vvcap.com/aS1xKqBsJ9z

degeaba ati fost 400 + contra la 100-150 jucatori , v-am batut si v-am batut rau :)))) .


Poti scrie si ''acuza'' oricce si pe oricine ...... e simplu , v-am spart . va astept pe alte lumi sa va luati revansa .

asta e grepolis-ul . e joc de strategie si razboi . daca ne uitam si la puncte (atacatori,aparatori,luptatori) suntem mult peste voi . si voi ati fost cei multi , nu noi . noi am fost putini si buni . strategia , intr-adevar a fost cireasa de pe tort .... la cat sunt de rau ... as fi vrut sa dati inceput nou :))) era mai mare victoria...insa si asa...... inca o data .
JOS PALARIA PENTRU TOTI ANONIMII SI TEMPLIERII CARE SI-AU FACUT TREABA CA LA CARTE .

voua , multumiri pentru luptele frumoase care le-ati oferit . .... ... . B-)
 
Ultima editare:

DeletedUser14520

Guest
bre nu imi spune mie ce fac alti e pur si simplu treaba lor cand o sa il folosesc eu atunci sa te iei de mine.
stii ca te apreciez ca jucator, dar daca tot ii stim, ar trebui sa ii dam deoparte, de exemplu lumea corint a fost una frumoasa, cel putin eu nu stiu jucatori care sa fi folosit bot-ul sau sa exagereze cu goldul(mai baga omul dar se vede cand e moca)
 

DeletedUser11146

Guest
Si pana la urma tot alianta facuta de mine (KuchikyBiakuya) la inceput de lume a castigat :)))))))

Dar adevarul este ca bayern nu merita 4/7 sub nici o forma si nici AOG. Phoenix cu KOH cu anonimii si in ultima instanta cu ordinul trebuiau sa castige. Si va spun si de ce. Pentru ca aceste aliante au luptat cu adevarat . Lorzii doar au frecat menta si au profitat de ocazie ca sa recruteze iar AOG au fost niste tradatori. Adusi de KOH pe lume i-au lasat balta de la o neintelegere.

In final dreptatea si-a spus cuvantul. Ma bucur ca PHOENIX-ul meu va lua diploma pe care o merita pe deplin , chiar daca nu e sub numele de PHOENIX, jucatorii conteaza. Imi pare rau de DH aici sincer pt ca si ei meritau sincer, doar lorzii si AOG nu meritau, dar daca asa au fost sa fie aliantele, ce sa-i facem?...

In alte ordine de idei, nu stiu cine a facut strategia cu theangles dar mare prost a mai fost bre:))). Poi el in loc sa ii dea pe toti de la minuni afara sa se duca la 0 si sa faceti 7/7 lejer, e la dat un singur jucator afara si le-a dus pe toate la 9 urmand ca lorzii sa refaca minim 2 la 10. Pai ce pnm e asta? Ori suntem golani pana la capat, ori nu mai suntem?:)))


P.S Nu vreau sa se inteleaga ca sustin aceste metode, insa vs oameni ca lorzi mai inchid ochii.

P.P.S Cicline, sa nu uiti de ai plecat fratica, toate astea au fost realizabile datorita unui sir lung de evenimente in care Phoenix a stat la baza lor.

Felicitari tuturor. Iar pe viitor, spargeti dracu toate minunile, nu doar 1 nivel :))).
 

DeletedUser14478

Guest
A iesit bine pana la urma....... Alex poate mai incercam o data Phoenix..asa mai la toamna :D
 

DeletedUser7387

Guest
baietele,nu ai nici un merit in aceasta treaba. ai fost admin si nu ai jucat corect.
in plus, ti-ai lasat echipa la greu,ca au mers apoi la templieri e alta treaba. ai avut cont pe lumea corinth la A.O.G. .CUMPARAT.probabil .nu aparea la urma sa iti asumi drepturi nemeritate.e de prost gust.
 

ciclin

Stie Tot
Nu si-a asumat nimic baiatu' :)))))

e nevinovat acum nu sariti pe el .


Caci asa vorbeste Domnul ostirilor: "Inca putina vreme, si voi clatina inca o data cerurile si pamantul, marea si uscatul; (Hag.2:6)
 
Ultima editare:

gina16

Membru
Dragi mei .lumea corinth este castigata de lorzi
indiferent de ce s a intamplat
Anonymus au tradat ,stiind ca noi o sa castigam serv
asa ca nu va mai dati cu p
 

ciclin

Stie Tot
Sunteti prea slabi sa comentati .

Suntem peste voi la toate capitolele , mai putin numaru de membri , unde dominati .

Nu uitati cate pacte aveti , noi nici unu , deci .......v-am cam batut ...si v-am batut urat!!!!!!!!!!!!!!!


singuru vinovat e Denis al vostru care a pus botu' :))

V-am spus de la inceputu lumii ca aici e lumea noastra , v-ati spetit , v-ati dat peste cap .

Vreti sa pun aici printuri cu lista voastra de pacte ?... vreti sa numar pe degete cati jucatori ati fost de la inceputul lumii contra noastra ?
Mai ai si tupeul sa comentezi , pune mana pe un DEX intai , apoi comentezi !!!


Ziceti multam' ca nu v-am dat toate 7 jos si v-am mai lasat o farama de speranta , in zadar , insa speranta .Sperati in continuare !
 
Ultima editare:

gina16

Membru
Dragul meu ciclin
nu cred ca am eu vina pentru cele intamplate
insa stiu eu personal ca am jucat corect nu stiu si ceilanti
stiu cat mi am dat interesu pentru alianta sa castigam ,insa banarea contului
voi a i pus o la cale ,si asta ar trebui sa o recunoasteti
intreadevar denis e 100% d vina ca a crezut in oamenii
poate daca jucam de la inceput cum am si intrat ,poate nu se intampla asta
stiam ce jucatori suntem in alianta si eream cu totii de incredere
fuziunea si pactele au fost pentru noi si pentru mine personal egal 0 .nu trebuia facute ,trebuia sa jucam doar noi si atat
poate vreodata o sa mai jucam un serv impreuna ,oricum eu personal nu o sa mai joc in lorzi ...
felicitari pentru strategia voastra!
X(
 

florinache95

Membru Nou
Dragul meu ciclin
nu cred ca am eu vina pentru cele intamplate
insa stiu eu personal ca am jucat corect nu stiu si ceilanti
stiu cat mi am dat interesu pentru alianta sa castigam ,insa banarea contului
voi a i pus o la cale ,si asta ar trebui sa o recunoasteti
intreadevar denis e 100% d vina ca a crezut in oamenii
poate daca jucam de la inceput cum am si intrat ,poate nu se intampla asta
stiam ce jucatori suntem in alianta si eream cu totii de incredere
fuziunea si pactele au fost pentru noi si pentru mine personal egal 0 .nu trebuia facute ,trebuia sa jucam doar noi si atat
poate vreodata o sa mai jucam un serv impreuna ,oricum eu personal nu o sa mai joc in lorzi ...
felicitari pentru strategia voastra!
X(

Fara pacte si recrutari la greu,care zici ca pentru voi au fost egale cu 0 ,crezi ca mai apucati minunile? Dupa mintea ta asa...incearca sa nu te fortezi...nu am vrea un atac cerebral live.
 

gina16

Membru
Fara pacte si recrutari la greu,care zici ca pentru voi au fost egale cu 0 ,crezi ca mai apucati minunile? Dupa mintea ta asa...incearca sa nu te fortezi...nu am vrea un atac cerebral live.


si ce vina am eu in asta?
eu am fost jucatoare in alianta nu am fost comandant lider etc!
asa ca nu mai aruncati cu pietre
jumate din serv l am jucat singura mai mult!
 

DeletedUser11146

Guest
Cmon. Bayern a pierdut din cauza propriului sau orgoliu. Lorzii nu au meritat niciodata sa castige... Jucatorii de valoare de pe lumea asta se aflau in dh, anonymy ordin ( cu tot cu Phoenix evident ) chiar si in Aog, dar clar nu in lorzi...

Voi doar recrati cand prindeati ocazia si cam atat. Desi erati top1 in clasament la puncte, erati praf la luptatori. Si acolo abia se vede ce poate o alianta :). La voi a fost doar cantitatea nu si calitatea.

P.S Lorzii ar trebui sa-mi sarute mana pentru ca s-a destramat Phoenix ca altfel koh impreuna cu mine si anonymi intrau in razboi din start cu voi si dh din spate si aog la fel. Si atunci cine va mai ajuta?

Sa fim seriosi. Voi nu sunteti castigatorii acestei lumi. Castigatorii dpmdv o reprezinta fuziune Anonymi koh phoenix ordin si dh. Si cam atat :)
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot
Ne-au ff 2 minuni :))))

4gvn a tradat....

Le mai dam o lovitura ....curand :)))) iar vor ramane cu gura cascata :))
 
Sus