Jocuri Olimpice

  • Autor subiect DeletedUser964
  • Data de început

DeletedUser964

Guest
Propun ca durata Jocurilor Olimpice sa fie mai mica deoarece se plateste pentru aceasta optiune. Cred ca e durata prea mare spre deosebire de Parada triumfala care dureaza 4 ore.

Sper ca se va tine cont sau daca se opune cineva sa spuna si motivele ca sa inteleg si eu, poate nu am chiar asa dreptate in ceea ce zic si as vrea sa fiu lamurit.

Multumesc!
 

DeletedUser

Guest
Contra

Total contra !

Cei care au mai mulţi bani în viaţă profită de ei şi vor primi prea multe avantaje în joc. Jocul are trebui să fie cât mai corect pentru toţi.
 

DeletedUser964

Guest
Ok, alta idee, sa se limiteze numarul de Jocuri Olimpice sa zicem spre exemplu la 5 pe luna, dar sa dureze mai putin.
 

DeletedUser964

Guest
Nu am zis sa se limiteze numarul de polisuri cucerite, si "5" a fost un exemplu. Am zis ca daca s-ar micsora timpul la Jocurile Olimpice, atunci sa se limiteze si numarul de Jocuri Olimpice la 5(exemplu), ca sa nu faca toti abuz de bani asa cum ai zis. E propunerea mea, nu stiu cat e de buna dar incerc sa ma conving daca e sau nu. Sper sa nu se supere nimeni ca propun asa ceva.
 

DeletedUser

Guest
Cinci este un număr prea mare şi ar aduce destule avantaje.
Dacă numărul este prea mic , nu va fi profitabil si faci Jocuri Olimpice.
Cum este acum este perfect.
 

DeletedUser1644

Guest
Cinci este un număr prea mare şi ar aduce destule avantaje.
Dacă numărul este prea mic , nu va fi profitabil si faci Jocuri Olimpice.
Cum este acum este perfect.

desi as fi tentat sa spun contra... nu o fac...
cum este acum e foarte bine...
si asa sunt tentat sa cheltui premium pe o groaza de chestii... ajunge cu cheltuiala..:))

deci e bine cum e acum!
 
Sus