inteligenta cainilor

  • Autor subiect DeletedUser13231
  • Data de început

DeletedUser13231

Guest
o noua lume unde "inteligenta si-a spus cuvantul"

Best losers!
Best noobs!

cainii infernului = rusinea grepolisului :-O
 

DeletedUser10218

Guest
Daca tu nu ai juca full premium ai fi o nulitate ca si jucator asa ca ar fi bine sa te uiti la tine intai , iar postarea ta denota ca si in realitate caracterul tau lasa de dorit deci se vede si cat esti de inteligent
 

nicol 10

Stie Tot
toata ziua a aruncat peste tot mesaje provocatoare, nu este comod sa ramai cu planurile neterminate dar sunt sigura ca va gasi pe cine sa-si consume premium-ul, poate asupra unor jucatori activi nu inactivi, verigi slabe prezente in orice alianta
 

DeletedUser13911

Guest
Urmarind o emisiune cu spioni,de o tele de stiri,ma plictiseam in general uitandu-ma cum invart "acoperirea" de la origini ....am decis ca trag un ochi pe tarlaua lu' fritz.Cand cine ..cine...bunaaaa Nicol..
Cine te supara???
 

DeletedUser13231

Guest
pentru cainii jigariti care au o parere deosebita despre ei:

- Nu folosesc full premium
- am luat orasele doar de la caini activi, dar voi sunteti atat de incapabili incat nici statisticile nu stiti sa le cititi
- planurile sunt gata, nu mai avem ce termina, lupta cu voi s-a incheiat, lupta cu artemisia e gata, asteptam doar minunile
- eu nu ma consider un jucator bun, va las pe voi sa fiti cei mai buni si sa va ridice grepolisul statui
 

DeletedUser13911

Guest
Lupule,imi pare rau sa te anunt ca Ponta a interzis statuile....am intrat in epoca impaierilor.
Nicol,nu fi suparata,......Daca Bitman avea ceva cu "baietii care plang cateodata",nu e cazul sa versi lacrimi pe tema aceasta.Capul sus galateanco...
 

nicol 10

Stie Tot
Multumesc :) , frumoase cuvinte in comparatie cu ale spartanului, nu sunt suparata, doar .........nu stiu!
 

DeletedUser13911

Guest
Daca greii au decis sa renunte..ce la vie...tu esti mititica in comparatie cu ei...pui mult suflet in joc poate..te-ai gandit..?
 

nicol 10

Stie Tot
mititica poate dar au fost si vor fi modelul meu in ale Grepolis-ului, cu prima ocazie cand voi dispune de timp voi cauta sa joc alaturi de ei
 

DeletedUser13911

Guest
Daca vrei parerea mea personala,e de laudat ca au rezistat atat timp Cla-ului...lupii au fost deosebit de puternici pe Phi....
 

nicol 10

Stie Tot
nu sunt in masura sa-mi dau cu parerea, ii las pe alti jucatori fie ei lupi sau caini, dar diplomatic daca se poate
 

DeletedUser10218

Guest
Inteligenta cainilor si-a spus cuvantul si pe lumea phi pentru ca au ales cel mai bun moment sa se retraga si sa va distruga jocul. Soarta lumii phi a fost in mainile lor. Prima data cand s-au mutat din 55 si v-au oferit posibilitatea sa distrugeti centurionii. Sa nu uitati ca ei v-au ajutat distrugandu-le academiile. Si a doua oara cand v-au lasat sa va luptati cu fantomele lor. Ati luat orase de la activi doar atunci cand ei v-au permis pentru ca nu erau orase strategice pentru alianta. Si, ca sa fim cinstiti, lupii nici nu prea au avut lupte cu cainii. In schimb au avut spioni care dadeau de veste stapanilor cand cainii aveau o tinta.
Cainii au fost inteligenti pentru ca au stiut cand sa se retraga si asa au distrus o lume. Au facut-o ca o adevarata echipa, de la primul pana la ultimul jucator. Acum phi arata ca dupa bomba atomica. Deja e o lume moarta unde coiotii alearga dupa cadavre (a se citi fantome). E o lume unde activeaza o singura alianta si e normal sa fii frustat cand iti dai seama cat de mare e "oroarea" de a castiga doar construind.
Cei care merita respectul nostru sunt doar cei de la Ghost. Ei sunt adevaratii jucatori de grepolis.
 

DeletedUser13231

Guest
Inteligenta cainilor si-a spus cuvantul si pe lumea phi pentru ca au ales cel mai bun moment sa se retraga si sa va distruga jocul. Soarta lumii phi a fost in mainile lor. Prima data cand s-au mutat din 55 si v-au oferit posibilitatea sa distrugeti centurionii. Sa nu uitati ca ei v-au ajutat distrugandu-le academiile. Si a doua oara cand v-au lasat sa va luptati cu fantomele lor. Ati luat orase de la activi doar atunci cand ei v-au permis pentru ca nu erau orase strategice pentru alianta. Si, ca sa fim cinstiti, lupii nici nu prea au avut lupte cu cainii. In schimb au avut spioni care dadeau de veste stapanilor cand cainii aveau o tinta.
Cainii au fost inteligenti pentru ca au stiut cand sa se retraga si asa au distrus o lume. Au facut-o ca o adevarata echipa, de la primul pana la ultimul jucator. Acum phi arata ca dupa bomba atomica. Deja e o lume moarta unde coiotii alearga dupa cadavre (a se citi fantome). E o lume unde activeaza o singura alianta si e normal sa fii frustat cand iti dai seama cat de mare e "oroarea" de a castiga doar construind.
Cei care merita respectul nostru sunt doar cei de la Ghost. Ei sunt adevaratii jucatori de grepolis.

asa este, datorita inteligentei voastre ati pierdut cateva sute de orase

din pacate, pentru voi, mai exista si statistici, asa ca acolo se poate vedea adevarul - ati pierdut cateva SUTE de orase si nu ati fost capabili sa cuceriti nici macar 5 orase (asta referitor la lupte)

despre asta e vorba - ati pierdut si ati pierdut chiar foarte urat - ati vrut sa castigati aceasta lume si cand ati vazut ca nu este posibil ati fugit cu coada intre picioare

bombe atomice aveti voi in cap - acest lucru este demonstrat si de cei cca 80 de "fosti caini" care au ales sa continue si nu sa fuga (asta referitor la "de la primul pana la ultimul")

penibil:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Au facut-o ca o adevarata echipa, de la primul pana la ultimul jucator.
Au plecat doar cei care trebuiau sa ceara voie lupilor si sa mearga pana la WC.
Va dau "clasa" rovena,psyche13 si altii care au ramas si fac fata stresului.
Neputinta vad ca mai nou e numita "inteligenta".
 

DeletedUser

Guest
ce sa faceti mai baieti, ati plecat... si e bine ca acum incepe distractia :D fara stres... pt noi cei care am ramas sa avem grija de colegii vostrii{ms colegilor}... bum... ati crescut spionii=))
 

DeletedUser8710

Guest
Nu consider un act de inteligenta plecarea cainilor.
Mai degraba un act de lasitate.
Nu mai spun de faptul ca si-au abandonat colegii care continua jocul.
Nici vorba sa plece ca o echipa!!!
Tot respectul pentru cei ramasi care incearca sa se grupeze in diferite aliante.
Corect Ariesh !
Inteligenta catelusilor care latra dar nu musca.
Pechinezii aia cu ifose de caini,. Daca te intorci spre ei o iau la fuga!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14314

Guest
Ce cauta "spartul" asta aici si de ce i se permite sa deschida subiecte provocatoare?
Ati castigat lumea cum ati castigat, Felicitari pentru asta dar pune mana si cucereste fantome acolo, ca doar atat stii sa faci si lasa ironiile pe mana celor care se pricep sa le faca. Nu mai deschide subiecte unde sa-ti arati inteligenta, stiu ca da pe afara dar mai abtine-te totusi.
 

DeletedUser13911

Guest
Inteligenta cainilor si-a spus cuvantul si pe lumea phi pentru ca au ales cel mai bun moment sa se retraga si sa va distruga jocul. Soarta lumii phi a fost in mainile lor. Prima data cand s-au mutat din 55 si v-au oferit posibilitatea sa distrugeti centurionii. Sa nu uitati ca ei v-au ajutat distrugandu-le academiile. Si a doua oara cand v-au lasat sa va luptati cu fantomele lor. Ati luat orase de la activi doar atunci cand ei v-au permis pentru ca nu erau orase strategice pentru alianta. Si, ca sa fim cinstiti, lupii nici nu prea au avut lupte cu cainii. In schimb au avut spioni care dadeau de veste stapanilor cand cainii aveau o tinta.
Cainii au fost inteligenti pentru ca au stiut cand sa se retraga si asa au distrus o lume. Au facut-o ca o adevarata echipa, de la primul pana la ultimul jucator. Acum phi arata ca dupa bomba atomica. Deja e o lume moarta unde coiotii alearga dupa cadavre (a se citi fantome). E o lume unde activeaza o singura alianta si e normal sa fii frustat cand iti dai seama cat de mare e "onoarea" de a castiga doar construind.
Cei care merita respectul nostru sunt doar cei de la Ghost. Ei sunt adevaratii jucatori de grepolis.
Va rog frumos ,daca se poate ,sa nu amestecati Ghost Division in acesta discutie acida CLA vs Cainii Infernului.
Daca Ghost se numesc,atunci ghost sa fie....
 

DeletedUser9563

Guest
Ce cauta "spartul" asta aici si de ce i se permite sa deschida subiecte provocatoare?
Ati castigat lumea cum ati castigat, Felicitari pentru asta dar pune mana si cucereste fantome acolo, ca doar atat stii sa faci si lasa ironiile pe mana celor care se pricep sa le faca. Nu mai deschide subiecte unde sa-ti arati inteligenta, stiu ca da pe afara dar mai abtine-te totusi.
Mai joci doctore?Ai ajuns de la lorzi la catelusi?
 
Sus