o lume cu revolta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
propun sa se mai deschida o lume cu revolta...multi jucatori le place sistemul asta...de mult nu s-a mai deschis...
 

DeletedUser7794

Guest
1 nu ai model de postare
2 ideea nu este dezvoltata
3 sa fiim seriosi admini v-or face asta?
4 mie nu-mi pasa ce fel de sistem de cucerire este
5 contra
 

DeletedUser

Guest
PRO!eu am inceput cu revolta si nu prea sunt familiarizata cu vechiul sistem!
 

DeletedUser7478

Guest
Care dintre lumiile existente deja sunt cu revolta?
 

DeletedUser

Guest
Delta , Epsilon , Iota .. si mai sunt .. nu le stiu

eu sunt si pro si contra ..
Pro pentru ca nu s-a mai deschis asa ceva ( mie sincer , nu-mi place sistemul asta )
Contra pentru ca sincer , pana in 2013 nu se va mai deschide alta lume ( ma rog , cu setari bunicele sa zic ) .
 

DeletedUser

Guest
Cum aiurea? Tu iti dai seama sa ii trimiti la unu atacuri cu revolta pe toate orasele? =))=))=))
 

DeletedUser7210

Guest
:)))daca iti intra revolta si nu bagi nava...+ ca adversarul stie ce vrei tu sa faci...
 

DeletedUser

Guest
Ca vrei sa ii cuceresti orasele isi da seama, dar daca are revolta in 10 orase, ce face, da cu banul sa afle unde bagi tu nava? Sau ghiceste in cafea?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
:)))nu-i o idee rea..dar cand trimiti nava n-o fi asa prost sa nu-si dea seama:))))
 

DeletedUser

Guest
Pai nu trimiti nava de la 1000 de ore, sa te vada si bunica lui de la tara cand vii cu ea :))))))) Si daca vine un coleg de alianta cu nava, nu tu?
 

DeletedUser7210

Guest
din cate stiu eu daca ii bagai tu revolta nu poate sa cucereasca altcineva orasu':)))
 

DeletedUser

Guest
Oricum e interesant sistemul, ca ataci pe unul cu revolta, isi aduna sprijinul in orasele unde are revolta si tu bagi nava in orasele ce le-a lasat goale ;) Cert e ca extinde posibilitatile de cucerire sistemul asta...
 

DeletedUser7210

Guest
ca sa cuceresti un oras trebui sa-ti intre revolta si dupa sa astepti 12 ore dupa ce trec cele 12 ore mai ai 12 ore la dispozitie sa bagi nava:)))...oricum ar fi interesant ca 2-3 jucatori sa bage revolta pe toate orasele sa nu stii ce sa faci:))))
 

DeletedUser

Guest
Pai da, asta ar fi mers super pe Zeta, acolo fiind aliante bazate doar pe aparare. Atacai cateva orase de la ei cu revolta sa adune sprijinul acolo si bagai nava in alta parte, unde era liber :D
 

DeletedUser7210

Guest
eu daia m-am lasat pe 2 lumi ca nu-mi placeau revoltele...aveam un prieten care nu stia ce e deff avea numai off si era numai in top:))))
 

DeletedUser

Guest
=))=))=)) Si tu de aia te-ai lasat? Ca era el in top? =))=))=))=))
 

DeletedUser7210

Guest
nu,m-am lasat ca nu mia placut modul de cucerire...lumea avea viteza mica daca nava facea mai mult de 12 ore se prinde ala si la inceput e fff greu sa cuceresti;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus